lightGallery (2.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Media
tr: Medya

en: General
tr: Genel

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
