lightGallery (2.0.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Advanced
az: Əlavə

en: General
az: Əsas

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)
