lightGallery (2.0.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Media
be: Мультымедыя

en: General
be: Агульны

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
