lightGallery (2.0.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Advanced
ca: Avançat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
