lightGallery (2.0.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Media
cs: Média

en: General
cs: Obecné

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
