lightGallery (2.0.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Advanced
cy: Uwch

en: Media
cy: Cyfryngau

en: General
cy: Cyffredinol
