lightGallery (2.0.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
