lightGallery (2.0.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Advanced
hu: Haladó

en: Media
hu: Média

en: General
hu: Általános

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: License key
hu: Licenckulcs

en: Custom settings
hu: Egyéni beállítások

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa
