lightGallery (2.0.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: General
id: Umum

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
