lightGallery (2.0.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: General
is: Almennt
