lightGallery (2.0.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
