lightGallery (2.0.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು
