lightGallery (2.0.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: General
lt: Bendras

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
