lightGallery (2.0.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Media
ps: رسنۍ

en: General
ps: ټوليز
