lightGallery (2.0.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Media
ug: مېدىيا

en: General
ug: ئادەتتىكى
