lightGallery (2.0.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Media
vi: Phương tiện

en: General
vi: Tổng quát

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
