Lightgallery (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Download
be: Сцягнуць

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page
be: Старонка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Mode
be: Лад

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Installed
be: Усталявана

en: Apply
be: Ужыць

en: Pager
be: Гартальнік

en: About
be: Аб
