Lightgallery (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (39 entries)

en: Title
de: Titel

en: Download
de: Herunterladen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Page
de: Seite

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Original image
de: Originalbild

en: Mode
de: Modus

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Scale
de: Skalierung

en: Desc
de: Absteigend

en: Loop
de: Schleife

en: Counter
de: Zähler

en: Sort by
de: Sortierung

en: Middle
de: Mitte

en: Controls
de: Steuerelemente

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Installed
de: Installiert

en: Apply
de: Anwenden

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Drag
de: Ziehen

en: Pager
de: Seitennavigation

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Image field
de: Bildfeld

en: Progress bar
de: Fortschrittsbalken

en: Gallery ID
de: Galerie-ID

en: Closable
de: Schließbar

en: Preload
de: Im Voraus laden

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Full screen
de: Vollbild

en: Thumbnail image style
de: Bildstil des Miniaturbilds

en: Thumb field
de: Vorschaubildfeld

en: Title Source
de: Titelquelle
