Lightgallery (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page
eo: Paĝo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Scale
eo: Skalo

en: Desc
eo: malkreske

en: Position
eo: Loko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
