Lightgallery (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Download
hu: Letölt

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Page
hu: Oldal

en: Not found
hu: Nem található

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Mode
hu: Mód

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Desc
hu: Csökk

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Counter
hu: Számláló

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Middle
hu: Közép

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Installed
hu: Telepített

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Pager
hu: Lapozó

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Pause
hu: Szünet

en: Thumbnail field
hu: Bélyegkép mező

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Image field
hu: Képmező

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Asc
hu: Növ

en: Full screen
hu: Teljes képernyő

en: Touch
hu: Érintés

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa
