Lightgallery (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Download
is: Hala niður

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page
is: Síða

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Mode
is: Hamur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Position
is: Staðsetning

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
