Lightgallery (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Download
sl: Prenesi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Page
sl: Stran

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Position
sl: Položaj

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
