Lightgallery (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: None
th: ไม่มี

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: About
th: เกี่ยวกับ
