Lightgallery (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Position
am: ቦታ

en: Sort by
am: ደርድር
