Lightgallery (8.x-1.4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
