Lightgallery (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Download
ca: Baixa

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Not found
ca: No trobat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Loop
ca: Bucle

en: Counter
ca: Comptador

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Apply
ca: Aplica

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Pager
ca: Paginador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Progress bar
ca: Barra de progrés
