Lightgallery (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Download
sv: Ladda ned

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Page
sv: Sida

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Original image
sv: Originalbild

en: Mode
sv: Läge

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Scale
sv: Skala

en: Desc
sv: Fallande

en: Counter
sv: Räknare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Controls
sv: Kontroller

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Installed
sv: Installerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Pager
sv: Paginerare

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Pause
sv: Pausa

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Image field
sv: Bildfält

en: Asc
sv: Stigande
