Lightgallery (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Download
da: Hent

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Original image
da: Originalt billede

en: Mode
da: Tilstand

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Scale
da: Skalér

en: Desc
da: Faldende

en: Counter
da: Tæller

en: Position
da: Placering

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Installed
da: Installeret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Image field
da: Billedfelt

en: Progress bar
da: Fremskridts barre

en: Asc
da: Stigende
