Lightgallery (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Download
mn: Татах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page
mn: Хуудас

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
