Lightgallery Formatter (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default
cy: Diofyn

en: Tube
cy: Tiwb
