Lightgallery Formatter (1.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Rotate
hy: Պտտել
