Lightgallery Formatter (1.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Rotate
jv: Diputer
