Lightgallery Formatter (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
