Lightgallery Formatter (1.0.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
