Lightgallery Formatter (1.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto
