Lightgallery Formatter (1.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Default
sq: E Paracaktuar
