Lightgallery Formatter (1.0.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране
