Lightgallery Formatter (1.0.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Rotate
cs: Rotace

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu
