Lightgallery Formatter (1.0.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Rotate
el: Περιστροφή
