Lightgallery Formatter (1.0.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime
