Lightgallery Formatter (1.0.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ
