Lightgallery Formatter (1.0.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ
