Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Default
fil: Pamantayan
