Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Pager
gl: Paxinador

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura

en: Thumbnail height
gl: Altura da miniatura

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Rotate
gl: Rotar

en: Show progress bar
gl: Mostrar barra de progreso
