Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
