Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Background color
ja: 背景色

en: Middle
ja: 中

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Plugin settings
ja: プラグイン設定

en: Pager
ja: ページャー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Zoom
ja: ズーム

en: Toolbar
ja: ツールバー

en: Thumbnail width
ja: サムネイルの幅

en: Thumbnail height
ja: サムネイルの高さ

en: Rotate
ja: 回転

en: Hash
ja: ハッシュ

en: Show progress bar
ja: プログレスバーを表示
