Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Default
nl: Standaard

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Share
nl: Delen

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Plugin settings
nl: Instellingen voor plug-in

en: Pager
nl: Paginering

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Margin
nl: Marge

en: Tube
nl: Koker

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Rotate
nl: Roteren

en: Show counter
nl: Teller weergeven

en: Media Gallery
nl: Media-album

en: Closable
nl: Sluitbaar

en: - Select a field -
nl: - Veld selecteren -

en: Show progress bar
nl: Voortgangsbalk tonen

en: Scale up
nl: Opschalen
