Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Share
pl: Udostępnij

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Margin
pl: Margines

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniaturki

en: Thumbnail height
pl: Wysokość miniaturki

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Rotate
pl: Obróć

en: Show counter
pl: Pokaż licznik

en: Hash
pl: Hasz

en: Show progress bar
pl: Pokaż pasek postępu
