Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Plugin settings
ro: Setările plugin-ului

en: Pager
ro: Paginator

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Tube
ro: Tub

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: Rotate
ro: Rotire
