Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Share
ru: Поделиться

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slide
ru: Слайд

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Plugin settings
ru: Настройки плагина

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Margin
ru: Отступ

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Tube
ru: Труба

en: Thumbnail alignment
ru: Выравнивание  изображения превью.

en: Toolbar
ru: Панель инструментов

en: Show pager
ru: Показывать пейджер

en: Thumbnail width
ru: Ширина миниатюры

en: Thumbnail height
ru: Высота миниатюры

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Rotate
ru: Вращение

en: Hash
ru: Хэш
